Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Libre Bilim ve Teknoloji, Puro Üretiminin Dünyanın Yükselen Yıldızına Puro Kesme Dairesel Bıçakları Sağlıyor
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-28-85599556
Şimdi İletişime Geçin

Libre Bilim ve Teknoloji, Puro Üretiminin Dünyanın Yükselen Yıldızına Puro Kesme Dairesel Bıçakları Sağlıyor

2022-04-27

Son şirket haberleri Libre Bilim ve Teknoloji, Puro Üretiminin Dünyanın Yükselen Yıldızına Puro Kesme Dairesel Bıçakları Sağlıyor

Libre, dünyadaki puro endüstrilerine tungsten karbür dairesel bıçaklar tedarik etmektedir.Ve 2022'nin ilk çeyreğinde, Libre, orta Amerika'daki birkaç puro üreticisiyle başarılı bir şekilde temas kurdu ve uzun ömürlü karbür bıçaklar üzerinde uzun vadeli işbirliği yaptı.

 

"Premium elle sarılmış purolar genellikle Karayip kökenleriyle ilişkilendirilir, ancak Nikara-gua ve Honduras kesinlikle bu kavramı hızla değiştiriyor."Asia Tobacco Magazine'e göre.

 

Asya'daki tüketicilere en sevdikleri yüksek kaliteli, elle sarılmış puro kökenleri hakkında sorular sorun ve Küba ve Dominik Cumhuriyeti'nden hemen sonra bahsedilme olasılığı oldukça yüksektir.Avrupa'da ve özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde durum oldukça farklıdır, Amerika Birleşik Devletleri dünyanın en önemli ve en büyük premium puro pazarıdır.Orada, son yıllarda inanılmaz bir değişim meydana geldi.Küba ve Dominik Cumhuriyeti iken
purolar, arzu edilirlik ölçeğinde yüksek sıralamaları sağlam bir şekilde koruyor, tüm ABD ithalatının şaşırtıcı bir şekilde üçte ikisi şu anda Nikaragua ürünlerinden oluşuyor.Ama yine de, Çin, Malezya ve hatta Vietnam gibi bazı Asya ülkeleri bile son yıllarda Orta Amerika purolarına artan bir ilgi gösteriyor.İşler kesinlikle doğru yolda.

 

Libre'nin yönetim ekibi, Orta Amerika pazarının potansiyelleri hakkında yüksek beklentilere sahiptir ve teknik olarak olgun puro kesme dairesel bıçağını bu umutlu ülkeye sunmayı ve Orta Amerika'nın yükselen yıldızı premium puro üreticilerine yardım etmeyi dört gözle beklemektedir.

 

Mevcut boyutlar: 140x46x0.8mm 140x46x0.5mm, ister tek eğimli ister çift eğimli

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Karton Kesme Bıçakları Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 ztferre.com . Her hakkı saklıdır.