Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Hauni Protos Yeni Tasarım Performansı İyileştirilmiş Emme Tamburu
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-28-85599556
Şimdi İletişime Geçin

Hauni Protos Yeni Tasarım Performansı İyileştirilmiş Emme Tamburu

2021-03-10

Son şirket haberleri Hauni Protos Yeni Tasarım Performansı İyileştirilmiş Emme Tamburu

Performans İyileştirilmiş Seri Protos üretim hatları

Emme plakalarından ayrılmış kesme bıçağına sahip devirme tamburu, bıçaklar vantuzlardan ayrılarak çalışma ömrünü 4 kata kadar uzatır!

 

Piyasadaki çoğu emme tamburu için (kesici bıçaklı), bıçaklar vantuz plakaları ile birleştirilir.Üretim sürecinde, tamamını sorunsuz bir şekilde sökmeniz gerekir.Tamburun onarılması veya atılması gerekir.Normalde, bu tür bir tamburun çalışma ömrü yaklaşık 4500 saattir.

 

Emme plakalarından ayrılmış kesme bıçaklı devirme tamburu yeni bir tasarıma geçti.Resimde görüldüğü gibi kesici bıçaklar artık vantuz plakaları ile birleştirilmiyor, ayrılıyor ve yan yana çalışıyor.(kesme bıçakları artık tersine çevrilebilir ve dört kesici kenara sahiptir) Değiştirilen tasarım, emme plakasının tek bir amaç altında çalışmasını sağlar (uç kağıdını emer) ve artık kırılması kolay değildir.Ters çevrilebilir kesme bıçağı, çalışma tarafı körleştiğinde veya kırıldığında bir taraf üst üste döndürülerek dört yeni bıçak olarak kullanılabilir.Bu nedenle, ters çevrilebilir kesme bıçağı, normal tek kenarlı bıçaktan dört kat daha uzun (yaklaşık 18.000 saat kadar) bir çalışma ömrüne sahiptir ve ayrıca daha hassas ve makul bir kesme açısına sahiptir.Sonuç olarak, yedek parça maliyeti azalır ve bakım süresi uzar.

 

Kolay Mentain ve Performansta Kararlı

Yeni tür tambur için, kör bıçakları değiştirmeniz gerektiğinde tüm tamburu parçalamak zorunda değilsiniz ve sadece kesici kenarın başka bir tarafını açmanız ve ardından bıçağı tamburun üzerine yerleştirmeniz yeterli.Durma süresinin kısaltılmasına yardımcı olur.Bıçağı tamburun üzerine ne kadar iyi monte edeceğinize, tamburun ve bıçağın hassasiyeti karar verir ve son derece özel bir dikkatle ayarlamanız veya bitirmek için herhangi bir özel alet kullanmanız gerekmez.

 

Yeni tambur üzerinde, tamburun ağırlığını büyük ölçüde azaltan, dişli üzerindeki yükü etkin bir şekilde hafifleten ve çalışma ömrünü uzatan kompozit seramik malzemeden vantuz plakası yapılmıştır, böylece dişli tam olarak çalışabilir.

 

hakkında en son şirket haberleri Hauni Protos Yeni Tasarım Performansı İyileştirilmiş Emme Tamburu  0

hakkında en son şirket haberleri Hauni Protos Yeni Tasarım Performansı İyileştirilmiş Emme Tamburu  1

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Karton Kesme Bıçakları Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 ztferre.com . Her hakkı saklıdır.